Wybrana oferta: kah-583
Zobacz całą galerię
(ilość zdjęć: 8)
PERŁA wśród działek budowlanych w Zaworach

Numer oferty: kah-583
Lokalizacja: Zawory
(gmina Chmielno, powiat kartuski)

Typ oferty: działka budowlana (sprzedaż)
Powierzchnia działki: 1496m2

Cena: 149600 zł
Umowa na wyłączność

Przedstawiamy ofertę sprzedaży unikalnej działki budowlanej o powierzchni 1496m2 w Zaworach, oddalonej od punktu widokowego Góra Tamowa ok 30m. Teren ma kształt litery „L”. Jest to niewątpliwie perła wśród działek o przeznaczeniu mieszkalnym, ze względu na lokalizację. Zaciszna i niezwykle malownicza okolica z panoramicznym widokiem na Jezioro Białe, Kłodno i Raduńskie jest niewątpliwym atutem. Działka ma zapewnione dojście do jeziora. Pomimo usytuowania na znacznym wzniesieniu posiada bardzo dobre warunki dojazdowe (droga – kostka i szuter).

Wykonano przyłącze prądu, dostęp do wody na działce. W trakcie realizacji jest sieć instalacji gazowej.

Wydano decyzję o warunkach zabudowy, z której wynika, iż działka przeznaczona jest dla celów budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, o powierzchni zabudowy max. 20%. Szerokość elewacji frontowej wynosi max. 18m, konstrukcja dachu w układzie dwuspadowym o kącie nachylenia połaci 30-50 stopni, główna kalenica prostopadła do dojazdowej drogi gospodarczej.

Prezentowana oferta, to prawdopodobnie jedna z ostatnich, tak atrakcyjnie położonych, malowniczych działek na Kaszubach. Widok na trzy strony świata i doskonałe nasłonecznienie, czynią z niej doskonałą propozycję dla poszukujących swojego miejsca na ziemi.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę - 6325.
Cena od zł   do

Osoba prowadząca:
Łukasz Matejun
508 309 179
lukasz.matejun@kart-house.pl

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wybranej oferty, proszę o kontakt. Chętnie pomogę!
 
Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
© 2007 Projekt i wykonanie, hosting - Wise Software Bartosz Kitowski.