Jesteśmy nową, dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą głównie na terenie Kaszub i okolic, a także Trójmiasta.

Zajmujemy się sprzedażą domów, mieszkań, działek, powierzchni biurowych i magazynowych, oraz nieruchomości komercyjnych. Klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości pomagamy w znalezieniu najkorzystniejszych ofert i sfinalizowaniu ich nabycia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy nowy standard w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zapewniamy dogodne warunki oraz bezpieczeństwo transakcji. Zadowolenie klienta jest dla nas celem nadrzędnym, a młody dynamiczny zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami zadba o Państwa interesy. Poprzez ciągłe szkolenie się i podnoszenie naszych kwalifikacji, a także dzięki uczciwej i solidnej pracy jesteśmy pewni, że odniesiemy sukces, który może być również Państwa sukcesem.

Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości - lokalnymi, ogólnopolskimi oraz międzynarodowymi, a system wymiany danych i ofert odbywa się dzięki profesjonalnym narzędziom internetowym jak np.: MLS. Nasze oferty znajdują się na wielu innych stronach www.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji współpracując z prawnikami,kancelariami notarialnymi,rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów. Naszym klientom oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Mamy kontakt z firmami oferującymi usługi związane z budownictwem.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy Licencję Ministerstwa Budownictwa, uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej. Posiadamy polisę odpowiedzialności cywilnej na ewentualność spowodowania szkody, podczas wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościmi. Nadzór nad czynnościami pośrednictwa w firmie wykonuje Łukasz Matejun posiadający licencję zawodową nr 6325.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna na stronie internetowej, jak również do odwiedzenia naszej siedziby w Kartuzach, gdzie zostaną Państwo obsłużeni ze szczególną starannością. Jeśli nie znajdzicie państwo wśród naszych ofert takich, które spełniają wasze oczekiwania prosimy o kontakt z biurem, a my ją dla pańswa znajdziemy.

Porozmawiajmy!
Cena od zł   do
Nasi doradcy:
Łukasz Matejun
508 309 179
lukasz.matejun@kart-house.pl

Magdalena Matejun
795 576 370
508 309 179
magda@kart-house.pl

 
Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
© 2007 Projekt i wykonanie, hosting - Wise Software Bartosz Kitowski.